KARIERA

GRUPA DAMIKO

Jeżeli chcesz poznać jak naprawdę rozwijają się rozwiązania informatyczne na świecie, co można osiągnąć dzięki najnowocześniejszym technologiom w firmach i organizacjach.

Jeśli interesuje Cię co wdrażają największe korporacje i przedsiębiorstwa, to zapraszamy do nas.

Poznasz najciekawsze rozwiązania do zarządzania i ochrony danych oraz zaawansowane zabezpieczenia w ciągle rozwijającej się najszybciej branży informatycznej. Nauczysz się je prezentować i wdrażać.

Poznasz nowych partnerów w Polsce i poza granicami oraz całe grupy produktów które zdobywają zaufanie wśród największych graczy biznesowych na świecie.

Zapraszamy Cię do naszego świata informatyki wysoko wyspecjalizowanej. Zapewnimy szkolenia w kraju i za granicą, rozwój oraz wszelkie narzędzia, aby móc poczuć się pewnie i wiedzieć że każda osoba i jej wiedza jest szanowana i dostrzegana przez innych.

Jeśli chcesz pracować tak jak my, zapraszamy do nas, napisz i wyślij swoje dokumenty na adres: praca(at)damiko.pl

Aktualne oferty pracy

GRUPA DAMIKO – firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania informatyczne w zakresie cyberbezpieczeństwa wspierająca zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach, w związku z nowymi projektami poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży – Cyberbezpieczeństwo

Siedziba firmy: Lublin.

Zadania:

  • wsparcie działu handlowego w realizacji zadań sprzedażowych
  • dbanie o ciągłość wsparcia klientów
  • nawiązywanie kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych na terenie całej Polski
  • utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych z kontrahentami
  • przygotowywanie prezentacji rozwiązań dla klientów
  • identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie systemów do zarządzania infrastrukturą informatyczną, systemów bezpieczeństwa oraz przechowywania, przetwarzania i udostępniania danych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, licencjackie lub w trakcie studiów
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • samodzielność i dyscyplina w zarządzaniu czasem
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód do realizacji spotkań
  • odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • uczestniczenie w ciekawych wyzwaniach
  • komfortowe warunki pracy
  • rozwój i wsparcie szkoleniowe w całym okresie współpracy
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • pakiet ubezpieczenia
  • karta MultiSport