Dlaczego chmura wymaga silnej ochrony endpointa?

Dlaczego chmura wymaga silnej ochrony endpointa?

Usługi chmurowe, jak M365 stały się codziennością dla wielu użytkowników. Stosują je organizacje szukające elastyczności sposobu pracy, łatwej dostępności i wygody przechowywania danych. Bardzo ważnym elementem strategii wdrażania takiej chmury w organizacji jest bezpieczeństwo danych, które są w niej przetwarzane. Należy przy tym pamiętać, że o ile zabezpieczeniem samej usługi zajmuje się jej dostawca, to odpowiedzialność za dane i użytkowników zawsze spoczywa na organizacji korzystającej z chmury. Według badań ponad 75% specjalistów IT Security uważa, że nigdy nie powinno się polegać całkowicie na zabezpieczeniach dostawców chmury, oceniając je jak ledwie wystarczające lub wręcz niewystarczające.best practices for office 365 security monitoring hero

Na naszym webinarze postaramy się omówić kwestie dotyczące bezpieczeństwa użytkowników i ich urządzeń końcowych oraz wpływu tego obszaru na bezpieczeństwo naszych danych przetwarzanych w chmurach, jak właśnie M365. Na koniec przeprowadzimy krótką demonstrację działania nowoczesnej ochrony stacji końcowych.

 

Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  02 gru 2021
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegenci

  Kod QR