IT Security wg Manage Engine – studia przypadków

Bezpieczeństwo informatyczne jest w dzisiejszym świecie pojęciem bardzo szerokim. W dawnych czasach zamykało się na podstawowym antywirusie, później przyszła ochrona poczty, sieci.  Teraz, przy stałym połączeniu naszych zasobów ze światem zewnętrznym musimy chronić każdy element, który może być wrażliwy: użytkownika, jego urządzenia, aplikacje, serwery, sieci, usługi chmurowe.

Tym razem skupimy się na konkretnych przykładach – wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, które stoją przed organizacjami i sposoby ich zaadresowania. Określimy jakie funkcje systemów Manage Engine pomogą rozwiązać zaistniałe trudności lub osiągnąć cele, które wcześniej były trudne lub niemożliwe do osiągnięcia.

Nie ograniczymy się do omówienia przypadku – pokażemy dużo więcej – zademonstrujemy te kluczowe funkcje systemów, dzięki którym klienci Manage Engine realizują swoje zadania.

 

115409

Pokażemy między innymi

    • Przypadek międzynarodowego  banku – problem dostępu administracyjnego z różnych oddziałów (Password Manager Plus)
    • Przypadek firmy consultingu biznesowego – wyzwanie monitorowania ruchu sieciowego i ochrony serwerów oraz baz danych (Log 360)
    • Przypadek grupy  kapitałowej obejmującej firmy z różnych sektorów – problem  aktualności systemów i aplikacji w każdej z firm grupy (Patch Manager)

 
 

Data

Wrz 10 2020
Expired!

Godzina

11:00 am - 12:00 pm

Lokacja

Internet
Kategorie

Mówcy