MobileIron & Symantec Endpoint Protection Mobile – kompletna ochrona urządzeń mobilnych

MobileIron jako platforma do zarządzania urządzeniami mobilnymi wraz SEP Mobile jest odpowiedzią na zawansowane ataki skierowane na użytkowników urządzeń mobilnych.
Zgodnie z podejściem do security, które możemy zawrzeć w jednym stwierdzeniu „nie ufaj – weryfikuj” liderzy rynku wspolnie wychodzą naprzeciw wyzwaniom stojącym przed przedsiębiorstwami wchodzącymi w erę mobilnego biznesu.
Dzięki MobileIron i SEP Mobile możesz chronić swoją organizację, reputację i dane klienta. Podczas naszego spotkania opowiemy jak w kilku prostych krokach sprostać wymaganiom rynku jednocześnie chroniąc swoje dane.


ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Firma

Stanowisko

Powiadomienia o przyszłych wydarzeniach:

Zapisując się na szkolenie akceptujesz poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Damiko S.C. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tekst jedn. Dz. U. z 2002 r, nr 101, poz. 926). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

Kwi 24 2019

Czas

9:30 am - 10:00 am

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Internet
Kategoria
MobileIron & Symantec

Partnerzy

MobileIron & Symantec

Prowadzący

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.