MobileIron – zarządzanie komputerami PC Windows 10 oraz zabezpieczenie i monitorowanie urządzeń mobilnych

MobileIron – zarządzanie komputerami PC Windows 10 oraz zabezpieczenie i monitorowanie urządzeń mobilnych

Wykorzystaj jednolitą platformę dla bezpieczeństwa urządzeń mobilnych i stacjonarnych z systemem Windows 10 oraz zabezpiecz i monitoruj urządzenie mobilne w swojej firmie

Enterprise IT stoi w obliczu coraz większego złożoności zarządzania. Od starszych klientów PC po urządzenia mobilne z wieloma systemami operacyjnymi, administratorzy muszą żonglować większą ilością zadań związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem niż kiedykolwiek wcześniej. Do tej pory zarządzanie komputerami wymagało użycia różnych narzędzi, aby spełnić wszystkie te wymagania. Windows 10, w połączeniu z EMM, oferuje bardziej bezpieczne i ujednolicone podejście do zarządzania komputerami i urządzeniami mobilnymi.

Platforma MobileIron może pomóc administratorom w zarządzaniu dowolnym urządzeniem z systemem Windows 10, w tym komputerami osobistymi i urządzeniami mobilnymi będącymi własnością pracowników lub urządzeniami BYOD. Dzięki MobileIron administratorzy mogą przyspieszyć konfigurację urządzeń, uprościć administrowanie aplikacjami i zapewnić bezproblemowe bezpieczeństwo na wszystkich urządzeniach Enterprise zarządzanych przez EMM.

Data

26 lut 2019
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00

Lokalizacja

Internet
MobileIron

Organizator

MobileIron

Prelegenci

Kod QR