Nie próbuj łatać wszystkiego! Zarządzanie podatnościami w oparciu o ryzyko

Nie próbuj łatać wszystkiego! Zarządzanie podatnościami w oparciu o ryzyko

Zmagania z łataniem luk bezpieczeństwa w systemach sprawiają menedżerom i administratorom coraz więcej kłopotu. Liderzy zespołów bezpieczeństwa walczą, aby wyprzedzać ataki, co kosztuje ich cenny czas i zasoby, nie wspominając o stresie i nieprzespanych nocach.

Powszechnie wiadomo, że niezałatane luki w zabezpieczeniach pozostają jednym z najczęstszych punktów wejścia cyberataków. Czy jednak wszystko jest równie ważne i pilne?

Ivanti Risksense Patch Intelligence. Poprawki w oparciu o zarządzanie ryzykiem

Weźmiemy pod uwagę dwa kluczowe elementy: kontekst i inteligencję adaptacyjną. Stosowanie poprawek bez kontekstu zagrożenia nie jest skuteczne. Zbyt wiele organizacji wprowadza poprawki, nie rozumiejąc, z czym mają do czynienia. Jest to nieefektywne wykorzystanie zasobów i bardziej prawdopodobne jest doprowadzenie do frustracji zespołu IT niż skuteczna kampania anty-ransomware.

Proponujemy Ivanti i RiskSense.  Rozwiązanie RiskSense zapewni bardziej proaktywne, oparte na ryzyku podejście do zarządzania poprawkami, zmniejszy narażenia na zagrożenia i skróci czas potrzebny na podjęcie działań.

Finalnie zapewni zwiększenie wydajności operacyjnej IT i ochroni  przed kolejną falą wyrafinowanych zagrożeń, w tym również ransomware.

Zapisz się na prezentację i zobacz, jak robić to sprawnie i mądrze!


Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  20 kwi 2022
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR