Skybox Security – Analiza powierzchni ataku i zarządzanie podatnościami, od środowisk lokalnych po chmurowe i przemysłowe(OT)

Skybox Security – Analiza powierzchni ataku i zarządzanie podatnościami, od środowisk lokalnych po chmurowe i przemysłowe(OT)

Zapraszamy na spotkanie poświęcone rozwiązaniom Skybox Security, platformie umożliwiającej analizę powierzchni ataku i zarządzanie podatnościami, od środowisk lokalnych po chmurowe i przemysłowe(OT).

Skybox to modułowy system analizujący występujące w infrastrukturze podatności w kontekście konfiguracji sieci oraz aktualnych zagrożeń. Dzięki temu pomaga właściwie priorytetyzować działania naprawcze. Analiza konfiguracji routerów, firewalli, load balancerów i IPS dostarcza dokładnych informacji o ścieżkach, które mogą być użyte przez atakujących w celu wykorzystania konkretnych podatności. Informacje o podatnościach mogą być pozyskiwane ze skanerów oraz poprzez korelację informacji o naszych zasobach z bazą znanych podatności i sygnatur IPS. Aktualizowane na bieżąco informacje o nowych zagrożeniach pomagają jeszcze skuteczniej wskazać zasoby najbardziej narażone na skuteczny atak.

  ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

   

  Data

  20 maj 2020
  Zakończone!

  Czas

  10:00 - 11:00

  Lokalizacja

  Internet

  Prelegenci

  Kod QR