Symantec Email Threat Isolation i Web Isolation

Symantec Email Threat Isolation i Web Isolation

Ataki phishingowe są powszechnymi i trudnymi do zablokowania zagrożeniami.. Często stosowanie socjotechniki dodatkowo podnosi trudność zbudowania skutecznej ochrony. Ryzyko jest istotne, bo infekcja może nawet zablokować działalność operacyjną firmy lub doprowadzić do utraty danych, czy środków finansowych.

Dzięki zastosowaniu technik izolacyjnych z portfolio Symantec skuteczna ochrona jest na wyciągnięcie ręki. Połączenie możliwości Email Threat Isolation z bramą antyspamową i Web Isolation z proxy pozwala na otwieranie niebezpiecznego kontentu jedynie w wirtualnym, zabezpieczonym środowisku, gdzie użytkownicy są w pełni odizolowani od zagrożeń i prób wyłudzenia danych dostępowych. Renderowany obraz witryn jest przekazywany do przeglądarki użytkownika umożliwiając obejrzenie zawartości, przy pełnej ochronie przed malwarem, w tym atakami na przeglądarkę lub jej plug-in’y.

Stosując Web Isolation możemy zapewnić bezpieczne przeglądanie wszystkich stron internetowych, zgodnie ze zdefiniowanymi politykami, nawet dla 100% ruchu, dla wszystkich osób, lub wybranych użytkowników w organizacji.

Zabezpiecz swoich użytkowników stosując wysoce bezpieczne, kontrolowane środowisko izolacyjne, bez negatywnego wpływu na ich codzienną pracę i produktywność.

Data

24 sty 2020
Zakończone!

Czas

10:00 - 10:45

Lokalizacja

Internet

Prelegent

Kod QR