Współdzielenie plików z M365 – bezpiecznie i audytowalnie

Współdzielenie plików z M365 – bezpiecznie i audytowalnie

Praca z pakietem Microsoft Office stała się powszechna. Na co dzień potrzebujemy też udostępniać lub przesyłać dokumenty naszym współpracownikom. Czy standardowa metoda udostępniania jest bezpieczna? A może trzeba podjąć jakieś szczególne kroki kiedy wysyłamy lub udostępniamy dokumenty, przy których wolelibyśmy, aby nie wpadły w niepowołane ręce?

Na webinarze przedstawimy Państwu platformę, która pozwoli pozbyć się takich dylematów i pracować z plikami wyłącznie w sposób bezpieczny i audytowalny.  Teraz będzie pewność, że do Waszych dokumentów zaglądają tylko te osoby, które powinny tam zaglądać. Inspektor Ochrony Danych otrzyma narzędzie do audytu  kto, kiedy i komu jaki dokument udostępnił.

Webinar przeznaczony dla wszystkich menedżerów, każdego szczebla, dla których istotna jest sprawa zabezpieczenia przed wyciekiem dokumentów, ale również efektywna praca pracowników, bez dokładania kolejnych czynności do realizacji zadań oraz bez dodatkowych szkoleń z wiedzy informatycznej.

accellion office 365

 

Accellion + Microsoft Office 365 = pracownicy pracują z aplikacjami, z których najwygodniej im korzystać, podczas gdy Accellion Content Firewall wymusza zasady zabezpieczeń i prywatności IT.

Data

15 lip 2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 11:45
Zobacz wszystkie szkolenia
Kod QR