Bezpieczna sieć w biurze według Fortinet

Bezpieczna sieć w biurze według Fortinet

Niezależnie od tego, czy pracujecie Państwo w zdalnym środowisku, czy większość użytkowników znajduje się w biurze lub też funkcjonuje hybryda tych dwóch modeli, podstawowy system wsparcia jest taki sam: sieć biurowa. To tutaj znajduje się większość danych a użytkownicy muszą się połączyć, aby uzyskać dostęp do zasobów, których potrzebują. Zachowując przy tym produktywność i ciągły rozwój firmy.

fortinet secure office header

Do tej pory staraliśmy się przystosować mieszkania i domy do warunków biurowych. Działy IT kładły nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa w pracy na odległość. Zdalna praca była i nadal jest naszą codziennością. Przyszedł jednak czas, aby powrócić do biur.Pytanie brzmi, co możemy zrobić, aby wszystko było chronione w szybko zmieniającym się świecie? Czy po okresie pandemii nasze biura nadal są bezpieczne? Czy obecna infrastruktura teleinformatyczna spełnia oczekiwania pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa?

Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w trakcie naszego spotkania. Zapraszam wszystkich, którym cyberbezpieczeństwo w biurze leży na sercu i chcą aby infrastruktura IT była przyjazna w zarządzaniu i utrzymaniu.

Materiały uzupełniające: https://kiteworks.damiko.pl/w/wYbdLFge5fQ7ITNpnjdBUooXxqxYsLhSg1woH95g3vbHm

Data

11 cze 2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00
Zobacz wszystkie szkolenia

Prelegent

Kod QR