Device Control

Device Control

Dzisiejsze środowiska IT są bardziej rozproszone niż kiedykolwiek wcześniej: coraz więcej danych jest przechowywanych poza lokalną siecią organizacji – czy to w chmurze czy na dyskach komputerów użytkowników, którzy pracują zdalnie po urządzenia mobilne.

Jedną z możliwości wypływu danych z organizacji lub sprowadzenia potencjalnego zagrożenia jest  nieautoryzowane korzystanie z zewnętrznych magazynów danych, najczęściej nieszyfrowanych, czasem z niebezpieczną zawartością mogącą zainfekować nie tylko urządzenie użytkownika, ale przedostać się w ten sposób do całej sieci firmowej.

Webinar poświęcony będzie możliwościom ochrony firmowych urządzeń końcowych przed nieautoryzowanym podłączaniem dodatkowych urządzeń, a w szczególności takich, które mogą umożliwić transfer danych do organizacji lub poza nią w sposób, który nie zakłóci normalnej pracy.

Skupimy się na praktycznej demonstracji przykładów na podstawie zebranych doświadczeń i potrzeb naszych klientów w tym zakresie. Zapraszamy szefów i pracowników działów bezpieczeństwa IT, zarządzających infrastrukturą firmową, oraz wszystkich, którzy chcą poznać jak opanować niekontrolowany przepływ informacji.ivanti endpoint security

 

Tagi:

Data

26 sie 2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00
Zobacz wszystkie szkolenia

Prelegent

Kod QR