Kontrola danych w O365 i usługach chmurowych

Kontrola danych w O365 i usługach chmurowych

Rosnąca na świecie popularność i duże możliwości usług chmurowych, jak M365, G-Suite, itp., potęgowana przez wymuszoną na masową skalę pracę zdalną, spowodowała coraz większe ich wykorzystanie w organizacjach również na rynku lokalnym. Jak każde narzędzie IT, również usługi i aplikacje chmurowe powinny jednak podlegać kontroli i monitorowaniu, zarówno same aplikacje, ale także użytkownicy, jak i dane, przetwarzane i udostępniane na platformach SaaS, tak jak to się odbywa w sieciach firmowych. Wiele organizacji zadaje więc sobie pytania: jak bezpiecznie używać zasobów chmurowych? Jak zapewnić sobie wgląd, a za tym możliwość zarządzania i reagowania w tym nowym obszarze?

Casb1

Zapraszamy na warsztaty podczas których postaramy się podpowiedzieć jak kompleksowo zaadresować takie wyzwania z pomocą rozwiązań Symantec z obszaru Data Loss Prevention oraz CloudSOC (Cloud Access Security Broker). Zapewniają one działom IT i bezpieczeństwa narzędzia, które mogą być nieocenioną pomocą w:

 

  • Odzyskaniu widoczności i kontroli nad swoimi danymi, niezależnie na jakiej platformie się znajdują
  • Ochronie informacji zarówno w usługach chmurowych i na urządzeniach firmowych oraz prywatnych
  • Ochronie tożsamości użytkowników i ich kont dostępowych
  • Eliminowaniu malware’u rezydującego i rozsyłanego przy pomocy chmury

 

Podczas webinaru nie tylko dowiecie się Państwo o możliwościach rozwiązania, ale w jego drugiej części będziecie mogli także zobaczyć działanie CloudSOC w praktyce, dla konkretnych scenariuszy użycia.

 

Data

16 mar 2021
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:30

Prelegenci

Kod QR