Letnia seria „How to”

Czy Twoja firma używa oprogramowania Symantec, MobileIron, Ivanti, Fortinet lub innego oprogramowania, do zarządzania IT lub cyberbezpieczeństwa?

A może zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania dla swojej firmy?

Chcesz podnieść swoje umiejętności z obsługi tych rozwiązań?

To wiadomość dla Ciebie.

Biorąc pod uwagę zgłoszenia naszych klientów, ich problemy, pytania oraz szybki rozwój oprogramowania, wprowadzamy na naszym kanale youtube (link) listę krótkich filmów instruktażowych w różnych tematach dotyczących w/w oprogramowania.

Zapisz się na listę osób z dostępem do tej listy krótkich filmów z serii „How to”. Być może tu znajdziesz odpowiedź na swój problem lub funkcjonalność, której akurat brakuje Ci do realizacji jakiegoś celu.

Każdy film będzie przedstawiał inną funkcjonalność oprogramowania vendorów, z którymi współpracujemy. Filmy będą pojawiały się regularnie, a dostęp do nich będą miały tylko osoby z listy zapisanych.

 


ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Firma

Stanowisko

Powiadomienia o przyszłych wydarzeniach:

Zapisując się na szkolenie akceptujesz poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Damiko S.C. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tekst jedn. Dz. U. z 2002 r, nr 101, poz. 926). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Data

Sie 31 2019

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Internet
Kategoria
Grupa Damiko

Partner

Grupa Damiko
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.