Letnia seria „How to”

Letnia seria „How to”

Czy Twoja firma używa oprogramowania Symantec, MobileIron, Ivanti, Fortinet lub innego oprogramowania, do zarządzania IT lub cyberbezpieczeństwa?

A może zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania dla swojej firmy?

Chcesz podnieść swoje umiejętności z obsługi tych rozwiązań?

To wiadomość dla Ciebie.

Biorąc pod uwagę zgłoszenia naszych klientów, ich problemy, pytania oraz szybki rozwój oprogramowania, wprowadzamy na naszym kanale youtube (link) listę krótkich filmów instruktażowych w różnych tematach dotyczących w/w oprogramowania.

Zapisz się na listę osób z dostępem do tej listy krótkich filmów z serii „How to”. Być może tu znajdziesz odpowiedź na swój problem lub funkcjonalność, której akurat brakuje Ci do realizacji jakiegoś celu.

Każdy film będzie przedstawiał inną funkcjonalność oprogramowania vendorów, z którymi współpracujemy. Filmy będą pojawiały się regularnie, a dostęp do nich będą miały tylko osoby z listy zapisanych.

 

  ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Powiadomienia o przyszłych wydarzeniach:

  Zapisując się na szkolenie akceptujesz poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Damiko S.C. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tekst jedn. Dz. U. z 2002 r, nr 101, poz. 926). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  31 sie 2019
  Zakończone!

  Lokalizacja

  Internet
  Grupa Damiko

  Organizator

  Grupa Damiko
  Kod QR