Proste zarządzanie i skuteczna ochrona – czyli rozwiązanie Trend Micro Worry-Free dedykowane do zabezpieczenia punktów końcowych

Proste zarządzanie i skuteczna ochrona – czyli rozwiązanie Trend Micro Worry-Free dedykowane do zabezpieczenia punktów końcowych

Zapraszamy na webinar wszystkie osoby zainteresowane prostym w zarządzaniu i skutecznym w ochronie rozwiązaniem dedykowanym do zabezpieczenia punktów końcowych. Na spotkaniu omówimy możliwości rozwiązania Worry-Free od Trend Micro.

Rozwiązanie to łączy w sobie nowoczesne mechanizmy detekcji niebezpiecznego kodu i analizy niebezpiecznych zachować z prostą i intuicyjną konsolą zarządzającą.

Zdj

Podejście takie sprawia, że nawet firmy nieposiadające dużych departamentów i zespołów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo są w stanie skutecznie chronić komputery pracowników nie tylko przed prostymi wirusami, ale również blokować zaawansowany malware, czy ataki typu ransomware.

Jeżeli chcecie Państwo poznać wszystkie możliwości rozwiązania Worry-Free oraz sprawdzić jak proste, a zarazem skuteczne, może być zarządzanie bezpieczeństwem punktów końcowych gorąco zapraszamy na webinar.

Na najbardziej aktywnego uczestnika czeka bezprzewodowy głośnik JBL GO.

 

Data

15 gru 2020
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00

Lokalizacja

Internet

Prelegenci

Kod QR