SentinelOne – Postaw na kompletne rozwiązanie EDR (Endpoint Detection and Response)

Kompletne rozwiązanie Endpoint Detection and Response (EDR), które odpowiada na współczesne zagrożenia urządzeń końcowych, w tym ransomware i ataki 0-day – dostarczane przez SentinelOne.

SentinelOne to bezpośrednia odpowiedź na ransomware i zagrożenia 0-day, z którymi nie dają sobie rady tradycyjne rozwiązania endpoint security. Słabe rozwiązanie endpoint security stwarza dla organizacji ogromne ryzyko – nie tylko zablokowanie komputerów przez ransomware i przestój w pracy ludzi, ale także kradzież wrażliwych danych, nieodwracalne zniszczenie danych, kary RODO, gdy incydent dotyczy danych osobowych, a w przypadku SCADA i innych systemów krytycznych – straty dla całej gospodarki. SentinelOne to praktyczna realizacja aktualnych standardów bezpieczeństwa jak NIST CyberSecurity Framework oraz w odniesieniu do urządzeń końcowych i obowiązku zarządzania incydentami bezpieczeństwa spełnienie wymagań RODO i ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Dlatego też z przyjemnością zapraszamy na webinarium, podczas którego będziecie Państwo mogli zapoznać się z poszerzonymi informacjami odnośnie produktów SentinelOne oraz doświadczycie live demo.

Agenda:

  • Wprowadzenie do platformy SentinelOne
  • Mechanizmy ochrony
  • Pokaz działania

 

Date

Cze 02 2020
Expired!

Time

10:00 am - 11:15 am

Location

Internet
Category

Speakers