Threat Hunting

Zmiany zachodzące w cyberbezpieczeństwie wymusiły na organizacjach przygotowanie się na płynące zewsząd cyberataki. W dzisiejszym świecie obca infiltracja we własne środowisko stała się kwestią czasu. Threat hunting wychodzi tym okolicznościom naprzeciw, znajdując i eliminując zaawansowany atak bez podniesienia alarmu.

what is threat hunting

 

Szybka reakcja na zagrożenie obniża w ten sposób koszty operacji bezpieczeństwa i przyspiesza procesy, zachowując bezpieczny stan w danym środowisku.  Świadome podjęcie decyzji i dobór odpowiednich narzędzi z oferty rynkowej są kluczowym elementem zabezpieczenia swojej organizacji.

 

Na spotkaniu postaramy się opowiedzieć Państwu:

– Czym jest threat hunting

– Dlaczego posiadanie EDR skorelowanego z endpointami jest pomocne w bezpiecznym funkcjonowaniu firmy

– Omówimy cechy threat huntingu na przykładzie funkcji i komponentów Symantec Endpoint Protection oraz  Symantec Endpoint Detection and Response.

 


  ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • 00

   dni

  • 00

   godzin

  • 00

   minut

  • 00

   sekund

  Data

  Cze 28 2021

  Godzina

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Mówcy