Automatyzacja tworzenia i modyfikacji maszyn wirtualnych z poziomu Service Desk Plus

Automatyzacja tworzenia i modyfikacji maszyn wirtualnych z poziomu Service Desk Plus

Webinar polecany jest dla wszystkich menedżerów IT i zarządzających usługami wsparcia użytkowników, dla których ważne są takie elementy jak szybkość i dokładność w realizacji potrzeb związanych z generowaniem czy zmianami maszyn wirtualnych. Rekomendujemy go również tym, którzy generują maszyny wirtualne często na potrzeby testowania nowych rozwiązań lub nowych funkcjonalności zanim wprowadzą je do środowisk produkcyjnych.

Pokażemy kompletną usługę integracji Service Desk Plus ze środowiskiem wirtualnych maszyn VmWare. Bazuje ona na technologii automatyzacji zadań, tak aby najważniejszym elementem procesu stała się potrzeba biznesowa, a realizacja odbyła się automatycznie.

Jeśli używacie Państwo już Service Desk Plus od Manage Engine i posługujecie się wirtualizacją od VmWare – tego webinaru nie możecie przeoczyć.

Service Desk Plus Z Vmware

Dzięki takiej integracji znacznie przyśpieszycie Państwo działania związane z obsługą maszyn wirtualnych, co doprowadzi Was do szybszego rozwiązywania zgłoszeń, co prowadzi bezpośrednio do zwiększenia zadowolenia Waszych użytkowników z pracy działu IT.

Zyskacie również przejrzystość w zarządzaniu maszynami wirtualnymi – dzięki odpowiednim procesom w Service Desk Plus otrzymacie pełny wgląd w informacje kto, kiedy do jakich celów potrzebował nowej maszyny wirtualnej, kto zatwierdził jej utworzenie  itd..

Obejrzyjcie Państwo webinar i rozważcie wprowadzenie tego rozwiązania w Waszej firmie. Ile możecie zyskać na sprawniejszym działaniu i eliminacji błędów w Waszych środowiskach wirtualizacji?

Data

28 sty 2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 11:45

Lokalizacja

Internet

Prelegent

Kod QR