EDR kluczowym elementem środowiska IT

EDR kluczowym elementem środowiska IT

Naruszenie punktów końcowych w dzisiejszym świecie stało się powszechne, a zmodyfikowane cyberataki zajmują kilka minut, by zinfiltrować środowiska IT. Rozwiązania pierwszej generacji nie nadążają za zmieniającą się cyberprzestępczością. Z pomocą na ewoluujące zagrożenia przychodzi rozwiązanie FortiEDR, którego głównym zadaniem jest identyfikacja oraz powstrzymanie naruszenia w czasie rzeczywistym. Warto pamiętać, że wiele organizacji decyduje się na odciążenie wewnętrznych zespołów na rzecz zarządzanych usług przez zewnętrznych partnerów – MSSP. Dzięki temu organizacje zmniejszają koszty, dotyczące zatrudnienia nowych pracowników oraz ich przeszkolenia. Równocześnie punkty końcowe zabezpieczane są przez specjalistów.

laptop edr urzadzeniamobilne ochrona

 

Masz już narzędzia Fortinet i rozważasz wdrożenie FortiEDR w swojej organizacji? Zespół naszych doświadczonych pracowników pomoże dobrać odpowiedni model rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. FortiEDR wykorzystuje architekturę Fortinet Security Fabric i integruje się z wieloma komponentami Security Fabric, w tym FortiGate, FortiNAC, FortiSandbox i FortiSIEM.

Jeśli Twoja firma nie korzysta z rozwiązań Fortinet to spotkanie z nami będzie wyjątkową okazją do zapoznania się z FortiEDR oraz dawką wiedzy w kluczowym aspekcie bezpieczeństwa IT.

W trakcie webinaru opowiemy Państwu :
– czym jest rozwiązanie EDR i dlaczego pozwoliło zrewolucjonizować bezpieczeństwo
– na co pozwala
– dlaczego jest potrzebne w każdym środowisku IT
– jak wygląda zarządzanie narzędziem przez zewnętrznych partnerów (MSSP)


Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  23 mar 2022
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR