Jak negocjować z Microsoft?

Jak negocjować z Microsoft?

Wykorzystanie rozwiązań firmy Microsoft, takich jak Microsoft 365, Teams i Azure, stale rośnie. Wzrost cen platformy Microsoft 365 w połączeniu z prognozą firmy Gartner, informującą że 30% rosnących wydatków na oprogramowanie i usługi w chmurze pozostanie niewykorzystanych, skłania do upewnienia się czy kompleksowo wykorzystujesz swoją instancję Microsoft.

W roku 2021 Microsoft ogłosił podwyżkę cen Microsoft 365 – pierwszą dużą podwyżkę od dekady, która wchodzi w życie z dniem 14 marca 2022 r. Wzrosty będą wahać się pomiędzy 9 a 25% Wiceprezes firmy Microsoft w uzasadnieniu wzrostu cen, przedstawia ulepszenia funkcji i dodatki do aplikacji na platformie Microsoft 365, w tym:

24 nowe aplikacje zawierające Access, Bookings, Delve, Forms, GroupMe, Kaizala, Lens, Lists, OneDrive, OneNote Class Notebook, Planner, Power Apps, Power Automate, Power BI, Publisher, SharePoint, Staff Hub, Stream, Sway, Teams, To-Do, Visio, Whiteboard i Yammer. 1400 nowych funkcji i możliwości.

Co więc można teraz zrobić, aby uniknąć zwiększania budżetu na finansowanie narzędzi Microsoft?
• Należy uzyskać informacje, jak optymalnie dobrać narzędzia i rodzaj umowy z Microsoft
• Należy sprawdzić w jakim stopniu wykorzystywane są rozwiązania za które zapłaciłeś
• Należy rozważyć dalszą optymalizację w wykorzystywaniu aplikacji w Twojej firmie
• Należy przeanalizować aktualne i przyszłe wykorzystanie technologii informatycznych

snow statystyki software license

 

Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  29 mar 2022
  Zakończone!

  Czas

  10:00 - 10:40
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegenci

  Kod QR