Nie pozwól na inwigilację urządzeń mobilnych w swojej firmie

Nie pozwól na inwigilację urządzeń mobilnych w swojej firmie

WEBINAR DO SPECJALNEJ UWAGI DLA:
CISO ORAZ ADMINISTRATORÓW URZĄDZEŃ MOBILNYCH W ORGANIZACJACH

Nikt nie lubi być inwigilowany, czy to przez Pegasus, czy przez inny mniej znany system, czy w końcu przez hakera amatora, który kupił w Internecie exploita do aplikacji, który pozwala mu zajrzeć do naszego telefonu bez pozwolenia i skopiować dane. W warunkach firmowych nie możemy sobie na to pozwolić. Zainstalowany antywirus może sprawdzić, czy aplikacje nie zawierają złośliwego kodu, ale to może być za mało na profesjonalne włamania w celu wyciągnięcia danych.

Zagrożenia bezpieczeństwa mobilnego są powszechnie uważane za pojedyncze, wszechogarniające zagrożenie. Prawda jest jednak taka, że ​​istnieją  różne typy zagrożeń bezpieczeństwa mobilnego, w obliczu których trzeba podjąć kilka kroków, aby wyeliminować problemy:

mobileiron-go
bezpieczeństwo aplikacji mobilnych
 • Zagrożenia bezpieczeństwa aplikacji mobilnych.  Ludzie pobierają aplikacje, które wyglądają na bezpieczne,ale w rzeczywistości przeglądają dane z urządzenia. Przykładami są oprogramowanie szpiegujące,  które złośliwie kradnie informacje osobiste i biznesowe bez świadomości użytkownika, że to się dzieje.
 • Zagrożenia bezpieczeństwa mobilnego opartego na sieci Web. Zagrożenia internetowe zwykle pozostają niezauważone. Zdarzają się, gdy ludzie odwiedzają fałszywe witryny, które na pierwszy rzut oka wyglądają dobrze, ale w rzeczywistości automatycznie pobierają złośliwy kod na urządzenia.
 • Zagrożenia bezpieczeństwa sieci komórkowej.
  Te zagrożenia są szczególnie powszechne i ryzykowne, ponieważ cyberprzestępcy mogą kraść niezaszyfrowane dane, kiedy użytkownicy korzystają z publicznych sieci Wi-Fi.
 • Zagrożenia bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Zagrożenia fizyczne dla urządzeń mobilnych najczęściej dotyczą utraty lub kradzieży urządzenia. Ponieważ hakerzy mają bezpośredni dostęp do sprzętu, na którym przechowywane są ważne dane, zagrożenie to jest szczególnie niebezpieczne dla organizacji.

Podejmij te kroki i zadbaj o urządzenia mobilne w swojej organizacji. Na webinarze pokażemy jak firmy efektywnie zabezpieczają swoje urządzenia profesjonalnym systemem Mobile Threat Defence.

 

Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  23 lut 2022
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR