Nowoczesne bezpieczeństwo podąża za użytkownikiem

Nowoczesne bezpieczeństwo podąża za użytkownikiem

Wymuszona na niespotykaną skalę praca zdalna oraz przyspieszona transformacja firm w stronę znacznie szerszego stosowania rozwiązań chmurowych postawiła przed działami IT i cyber-bezpieczeństwa wiele nowych wyzwań i trudnych decyzji. Potrzeba utrzymania działalności i zapewnienia pracownikom narzędzi do wykonywania obowiązków, spowodowała, że wiele z nich musiało być podejmowanych bardzo szybko.  Ciężko więc się dziwić, że nieraz trudno było mówić o spójnej strategii wprowadzania „chmury”, co mogło stwarzać dodatkowe ryzyka dla bezpieczeństwa organizacji i jej danych.

web firewall 520x293

A gdyby było możliwe wprowadzenie kompleksowego bezpieczeństwa webowego użytkowników niezależnie od tego, czy przebywają i pracują z biura, z domu, czy z jeszcze innej zdalnej lokalizacji? Dodatkowo bez konieczności zmiany planów i wypracowanej strategii chmurowej przedsiębiorstwa?

Na spotkaniu postaramy się przybliżyć Państwu możliwości wprowadzenia kompleksowego bezpieczeństwa webowego na przykładzie znanych i nowych rozwiązań Symantec / Broadcom.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  15 lut 2022
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 11:45
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR