Od mózgu elektronowego po Ivanti Neurons

Od mózgu elektronowego po Ivanti Neurons

header projekt2

Od czasu powstania pierwszego mózgu elektronowego, czyli komputera minęło ponad 70 lat. Przez ten czas rozwój branży IT doprowadził do miniaturyzacji i łatwej dostępności tych urządzeń. Obecnie każdy posiadacz tabletu czy smartfonu, nawet najprostszego i najtańszego, ma pewność że jego urządzenie posiada lepszą moc obliczeniową i możliwości, niż ich pierwowzór. Dziś, to co do niedawna podziwialiśmy wyłącznie w filmach Sci-fi (science fiction), jak wideo rozmowy, wirtualna rzeczywistość czy możliwość pracy zdalnej, jest na wyciągnięcie ręki!

Wykorzystywane smartfony, komputery, tablety, aplikacje i oprogramowanie do pracy oraz zapewnienia ciągłości biznesowej, są obecnie nieodłącznym elementem każdego dnia. Ilość wykorzystywanych urządzeń i programów przyprawia działy IT o zawrót głowy. Jak nad nimi zapanować? Jak skutecznie zarządzać flotą firmowych urządzeń? Jak je zabezpieczyć przed cyberprzestępczością? To tylko część pytań i wyzwań, przed którymi stoją inżynierowie IT. Z pomocą przychodzą innowacyjne rozwiązania Ivanti, które ułatwiają pracę administratorom całej infrastruktury IT w przedsiębiorstwach i oferują unikalne rozwiązania do autonaprawy, automatycznej ochrony oraz samoobsługi.
Zapraszamy na techniczne spotkanie z Ivanti, z nowymi technologiami i wizją hiperautomatyzacji. Przyszłość zaczyna się teraz, dzięki Ivanti Neurons!

Kogo zainteresuje to wydarzenie:

 • inżynierów, których głównymi obszarami zainteresowania są: zarządzanie usługami informatycznymi (ITSM) oraz zasobami IT (ITAM), bezpieczeństwo informatyczne i ujednolicone zarządzanie użytkownikami końcowymi;
 • techników, którzy już korzystają z rozwiązań Ivanti oraz tych, którzy dopiero chcą je poznać;
 • administratorów IT – CIO oraz CISO – nowe pomysły usprawnień w Waszych organizacjach gwarantowane!
 • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. cyberprzestępczości, bezpieczeństwa urządzeń IT i poprawy jakości pracy zdalnej.
Ivanti Neurons - platforma do autonaprawy, rozwiazywania problemów i automatyzacji

Czym jest Ivanti Neurons?

Najnowsza platforma Ivanti Neurons dostarcza ekspertom i inżynierom IT dodatkowe możliwości, dzięki inteligentnym funkcjom i informacjom. Platforma umożliwi automatyczne wykrywanie i usuwanie problemów, a także zabezpieczanie wszystkich wykorzystywanych urządzeń (niezależnie od lokalizacji miejsca wykonywania służbowych obowiązków – pracy w siedzibie firmy czy pracy zdalnej). Ivanti Neurons zapewni użytkownikom spersonalizowaną samoobsługę. W dużym uproszczeniu Ivanti Neurons to autonaprawa, automatyczna ochrona oraz samoobsługa. Pierwsi klienci, którzy wdrożyli to rozwiązanie zredukowali o 63% nieplanowane przerwy w pracy, skrócili o 88% czas wdrożenia poprawek bezpieczeństwa oraz rozwiązali 80% problemów z urządzeniami końcowymi zanim użytkownicy zdążyli je zgłosić.

Nagranie dostępne po wypełnieniu formularza

  Nagranie dostępne po wypełnieniu formularza

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Zgoda_marketingowa

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Informacje o prelegentach:

  Marek Woda

  Marek Woda

  Senior Technical Consultant, Ivanti

  Absolwent informatyki Politechniki Wrocławskiej. Posiada obszerną techniczną wiedzę ekspercką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jako inżynier sprzedaży uczestniczył w wielu projektach technicznych. Jest doceniany za doskonałą wiedzę m.in. z zakresu „Zarządzania usługami IT”. Wykorzystuje najlepsze praktyki IT w celu dokładnego i wydajnego wdrażania produktów. Z firmą Ivanti związany jest od ponad 13 lat.

  Bartłomiej Cholewa

  Bartłomiej Cholewa

  Territory Manager, Ivanti

  Posiada techniczne wykształcenie, związane z branżą informatyczną – absolwent Politechniki Warszawskiej. Przez 18 lat aktywności zawodowej doskonalił w praktyce swoje zdolności związane z rynkiem IT. Pracował dla znanych na rynku polskim dystrybutorów i integratorów. Obecnie związany jest z firmą Ivanti, w której dba o rozwój kanału sprzedażowego.

   

  Leszek Twardowski

  Leszek Twardowski

  Senior Sales Engineer, Ivanti

  Ukończył studia techniczne na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Od 2005 roku jego doświadczenie zawodowe jest ściśle związane z branżą IT. Ostatnie 7 lat jako Senior Sales Engineer poświęcił marce MobileIron, która obecnie jest częścią firmy Ivanti. Jego główny obszar zainteresowań to rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT oraz dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb klientów.

   

  Błażej Roszczyk

  Błażej Roszczyk

  Territory Manager EE, Ivanti

  Swoją pracę inżynierską obronił w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Współpracował z cenionymi i znanymi firmami, m.in. Cisco, NTT, Fortinet czy Infradata. Obecnie związany jest z firmą Ivanti, w której zajmuje stanowisko Territory Manager. Doceniany jest za obszerną wiedzę, duże doświadczenie i znajomość rynku IT.

   

  Data

  15 gru 2021
  Zakończone!

  Czas

  10:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegenci

  Kod QR