Sprostaj wyzwaniom rozproszonej organizacji z ManageEngine

Sprostaj wyzwaniom rozproszonej organizacji z ManageEngine

Rozproszone środowiska IT w przedsiębiorstwach stają się standardem w obecnych warunkach biznesowych. Duży wpływ na taki stan środowisk IT ma m.in. ilość tworzonych danych oraz złożoność sieci.

Do wyzwań związanych z rozproszoną infrastrukturą, należy zaliczyć:
• podatność na ataki, w szczególności komputerów poza lokalną siecią
• nieoczekiwany wzrost kosztów związany z dodatkowym wyposażeniem użytkowników
• zarządzanie i kontrola rozproszonych elementów infrastruktury

cyber security

Nie jest możliwe zarządzanie środowiskami rozproszonymi w taki sam sposób, jak tymi, które są umiejscowione w jednej lokalizacji. Powoduje to problemy związane m.in. z przestrzeganiem przepisów dotyczących prywatności, takich jak RODO. Oprócz niezawodnych kanałów komunikacji potrzebne są wydajne narzędzia wspierające współpracę.

Zapraszamy Państwa na webinar, w trakcie którego omówimy temat wyzwań związanych z tego typu infrastrukturą. Powiemy, jak w tych kwestiach pomagają narzędzia ManageEngine, i na rzeczywistych przykładach poruszymy m.in. kwestie:

• Zarządzania uprawnieniami użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych
• Zarządzania kontami użytkowników
• Zarządzanie zmianami w AD
• Zarządzania wieloma domenami
• Zarządzania kontem M365

„Oprócz dawki wiedzy , przygotowaliśmy dla Państwa nagrody. Po webinarze wybierzemy 3 osoby, które w trakcie spotkania najszybciej odpowiedzą na nasze pytania.  Zwycięzcy otrzymają od nas bezpłatne licencje rozwiązania ManageEngine OpManager. ME OpManager to rozwiązanie do zarządzania wydajnością infrastruktury sieciowej, które zapewni Państwu lepszą widoczność w całej sieci”


Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  11 maj 2022
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR