Wprowadzenie do ManageEngine Patch Manager Plus

Wprowadzenie do ManageEngine Patch Manager Plus

webinar

 

Patch Manager Plus to narzędzie oferujące automatyczną instalację poprawek i aktualizacji dla systemów Windows, Linux, Mac OS oraz ponad 300 aplikacji firm trzecich.

Rozwiązanie jest dostępne również w chmurze. Pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz obniża podatność na zagrożenia związane ze złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja monitoruje systemy pod kątem brakujących poprawek, testuje pobrane aktualizacje przed ich wdrożeniem, minimalizując ryzyko awarii. Następnie automatycznie instaluje przetestowane pliki aktualizujące w wybranych aplikacjach. Dodatkowymi opcjami są raporty oraz audyty, co pozwala na uzyskanie pełnego obrazu zmian wprowadzanych w urządzeniach korporacyjnych. Patch Manager Plus zapewnia wgląd w informacje o stanie systemów operacyjnych użytkowników. W przypadku, kiedy określona stacja robocza wymaga restartu, Patch Manager Plus poinformuje o tym w odpowiednim momencie.

 

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  20 gru 2023
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR