Rozszerz monitoring w swojej organizacji z OpManagerem

Rozszerz monitoring w swojej organizacji z OpManagerem

Podwajające się dane firmowe, zwiększający się ich rozmiar, spadająca wydajność, jak też brak automatyzacji to niestety ciągle występujące wyzwania administratorów IT.

Dokładając do tego rozrastającą się infrastrukturę sieciową oraz powtarzalność wykonywanych zadań, znajdujemy się w momencie, kiedy potrzebujemy rozwiązania do monitorowania ogółu zasobów.

W przeciwnym razie zarówno wysiłek administratorów oraz ich włożony czas będzie się systematycznie wydłużał, a co za tym idzie wydajność pracy spadnie.

monitorowanie-infrastruktury

Monitoring procesów infrastruktury ma kluczowe znaczenie dla każdej organizacji. Do pomiaru ogólnej sprawności czasami wystarczają tylko metryki, takie jak kondycja i dostępność. Jednak w niektórych sytuacjach niezbędne jest uzyskanie wglądu w szczegółowe dane, jak podstawowe procesy, zadania, czy zaplanowane czynności systemu. Pozwala to, nie tylko zidentyfikować problemy, ale także wyeliminować jego pierwotne przyczyny.

Chcesz mieć szerszy wgląd we własne środowisko? Zależy Ci na kompleksowym narzędziu do kontroli infrastruktury ? Weź udział w webinarze i zaczerpnij dawki niezbędnej wiedzy.

Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  04 sie 2022
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegent

  Kod QR