Więcej niż NGFW – dedykowane rozwiązania ochrony ruchu webowego

Więcej niż NGFW – dedykowane rozwiązania ochrony ruchu webowego

Rozwiązania typu UTM/NGFW są dzisiaj najpopularniejszą ochroną styku z Internetem. Jako jeden z elementów zawierają też podstawowe funkcje ochrony ruchu webowego oraz deszyfracji https. Warto zauważyć, że protokoły http/https w typowych sieciach zajmują w dzisiejszych czasach blisko 90% pasma. Dostęp do aplikacji chmurowych, np. Office365, jest również realizowany w ten sam sposób. Ruch webowy to także jeden z najpopularniejszych wektorów ataku. W związku z tym duże organizacje stawiają na dedykowane systemy do kontroli ruchu.web firewall 520x293

Na spotkaniu opowiemy jak można osiągnąć:

  • Przewidywalną wydajność,
  • Skuteczną ochronę i deszyfrację,
  • Doskonałą kontrolę,
  • Szerokie analizy i raportowanie.

oraz przeprowadzimy demonstrację kontroli ruchu szyfrowanego i zaawansowanego bezpieczeństwa w oparciu o narzędzia Symantec Secure Web Gateway.

Pełna wersja nagrania dostępna po wypełnieniu formularza.

  PEŁNA WERSJA NAGRANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firma

  Stanowisko

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Damiko S.C. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin i firma Velvero Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Polan 8B, 20-830 Lublin. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Data

  07 paź 2021
  Zakończone!

  Czas

  11:00 - 12:00
  Zobacz wszystkie szkolenia

  Prelegenci

  Kod QR